• biuro@stolbon.com
  • +48 661 750 850
  • stolbon@stolbon.com
  • +48 661 750 850
Posiadamy ponad 30 letnie doświadczenie

w produkcji wyrobów z drewna

Zakład Stolarski „STOLBON” Kazimierz Bonca jest Polską firmą rodzinną założoną w 1986 roku w Kościerzynie, przez Kazimierza Boncę.

 

Na początku swej działalności zajmowaliśmy się głównie produkcją drewnianych karniszy i stolików. Nieco później rozpoczęliśmy produkcję drewnianych zabawek i mebli dziecięcych (krzesełek, stolików, łóżek), aż wreszcie wyspecjalizowaliśmy się wyłącznie w produkcji drewnianych łóżeczek dziecięcych.
Nasza produkcja to zarówno łóżeczka własne, znajdujące się w naszej stałej ofercie, jak i łóżeczka oparte na indywidualnych wzorach i propozycjach naszych klientów, którym gwarantujemy ochronę tych wzorów i nieudostępnianie ich komukolwiek.

Nasze łóżeczka charakteryzują się bardzo wysoką jakością i rozsądną ceną, czego gwarancją jest znakomita kadra pracownicza i nowoczesny park maszynowy, a dowodem wieloletnia współpraca z odbiorcami z całej Europy i tysiące łóżeczek produkowanych miesięcznie. Łóżeczka dostarczamy między innymi do dużych, światowych sieci handlowych, znanych producentów mebli, hurtowni, sklepów oraz sprzedawców internetowych.
Wszystkie nasze łóżeczka są zgodne z obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa w użytkowaniu EN 716-1 i bezpieczeństwa stosowanych lakierów EN 71-3.

W naszej ofercie mamy również autorskie projekty łóżeczek, objęte Europejską ochroną wzoru przemysłowego, którymi są stylowe łóżeczka z serii STYLE, oraz LUX.
Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą, to dla Państwa gwarancja:
– wysokiej jakości produktów,
– terminowych dostaw,
– rozsądnej ceny,
– dużej elastyczności.

Sprzedaż detaliczną prowadzimy wyłącznie na terenie Polski poprzez naszą stronę firmową lub serwis Allegro. Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej „na telefon” lub „e-mail”

Satysfakcja gwarantowana

100% zadowolenia

Wraz z końcem roku 2021 Zakład stolarski STOLBON Kazimierz Bonca zakończył swoją działalność, którą przejęła firma STOLBON Sp. z o.o.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Zadzwoń : +48 661 750 850

Stolbon@ Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: AmanitaIT